Agriturismo Roccastrada

Kenmerken:

Plaats: Roccastrada
Provincie: Grosseto
Appartementen: 10
Capaciteit appartementen: tot 6 personen
Zwembad: ja
Internet: ja (wifi)
Prijs: vanaf € 495 per week

 

Onder de grijze tabbladen hieronder vindt u alle informatie over deze agriturismo.
Klik bijvoorbeeld op “Accommodatie” om alle appartementen te bekijken en op “Faciliteiten” om te zien wat de agriturismo te bieden heeft.

Deze indrukwekkende wijnboerderij uit 1788 is helemaal gerestaureerd door Chiara en Stefano Casali, die rondom ook fraaie olijf- en wijngaarden hebben aangelegd. Zij heten u hier van harte welkom en zorgen ervoor dat u bij Agriturismo Roccastrada een geweldige vakantie kunt beleven. Rond de boerderij is een prachtige tuin aangelegd, er is een heerlijk zwembad met ligstoelen, een klein restaurant met streekgerechten (twee keer per week geopend voor de gasten van de agriturismo), speeltoestellen voor de kinderen en een grote cantina waar de eigenaren u met trots hun eigen wijnen laten proeven. Ook beschikt de agriturismo over gratis wi-fi internettoegang in en rondom de receptie. In de omgeving kunt u lekker wandelen en fietsen (mountainsbikes zijn gratis verkrijgbaar). Ook zijn fietstochten onder begeleiding mogelijk, waarbij u de mooiste plekjes van de streek rondom de agriturismo ontdekt.

Agriturismo Roccastrada is rustig en landelijk gelegen in de Maremma, een gebied in Toscana met veel mogelijkheden voor een heerlijke vakantie. De boerderij wordt omringd door de eigen olijfbomen en wijngaarden. De Toscaanse kust is slechts 20 minuten rijden, maar er zijn ook talloze leuke stadjes en dorpjes in de omgeving te verkennen, zoals Castiglione della Pescaia, Massa Marittima en Grosseto. Siena is eveneens goed te bereiken. Ook kunt u makkelijk een dagje Elba bezoeken, want de boot naar Elba vertrekt op maar een kleine uurtje rijden van de agriturismo. Ook natuurliefhebbers kunnen goed aan hun trekken komen: dichtbij de agriturismo ligt het natuurpark Parco regionale della Maremma dat zich langs de kust uitstrekt. Restanten van Etruscische nederzettingen en necropoli vindt u ook in de omgeving. De eigenaren van de agriturismo geven u graag tips!

Pisa Airport 150 km, Roccastrada 8, Piombino (boot Elba) 65,  Grosseto 25, Massa Marittima 30, Florence 130, Siena 60, kust 30, golfbaan 25.

Appartementen

De tien ruime appartementen van Agriturismo Roccastrada zijn allemaal met smaak ingericht en voorzien van een TV. Alle appartementen beschikken voorts over een eigen zitgelegenheid in de tuin van de agriturismo. Hieronder worden de appartementen verder beschreven.

Il Leccio (2 pers., 50 m2)

Op de tweede verdieping van het hoofdgebouw bevindt zich het appartement Il Leccio. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast), slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

La Scaletta (2 pers., 65 m2)

Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping van het hoofdgebouw. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast), slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

Agriturismo Roccastrada_SMALL_01   Agriturismo Roccastrada_SMALL_02   Agriturismo Roccastrada_SMALL_03

Casa Fonte (2+1 pers., 42 m2)

Op de begane grond bevindt zich het appartement Casa Fonte. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en eenpersoonsbedbank, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen terrasje met zitgelegenheid.

Gli Allori (2 pers., 48 m2)

Dit appartement bevindt zich op de eerste verdieping van het hoofdgebouw. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en bank, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

Agriturismo Roccastrada_SMALL_04   Agriturismo Roccastrada_SMALL_05   Agriturismo Roccastrada_SMALL_06

La Meridiana (2+1 pers., 50 m2)

Op de eerste verdieping van het hoofdgebouw bevindt zich het appartement La Meridiana. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en eenpersoonsbedbank, slaapkamer met tweepersoonsbed, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

I Girasoli (4 pers., 70 m2)

Dit appartement is gelegen op de eerste verdieping van het hoofdgebouw. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast), slaapkamer met tweepersoonsbed, tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

Agriturismo Roccastrada_SMALL_07   Agriturismo Roccastrada_SMALL_08   Agriturismo Roccastrada_SMALL_09

Il Pino (4 pers., 75 m2)

Op de tweede verdieping van het hoofdgebouw is het appartement Il Pino gesitueerd. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en open haard, slaapkamer met tweepersoonsbed, tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

Gli Olivi (4 pers., 91 m2)

Dit appartement is gelegen op de tweede verdieping van het hoofdgebouw. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en open haard, slaapkamer met tweepersoonsbed, tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen zitje op het gemeenschappelijke terras.

Agriturismo Roccastrada_SMALL_10   Agriturismo Roccastrada_SMALL_11   Agriturismo Roccastrada_SMALL_12

Il Balchetto (4+2 pers., 106 m2)

Dit appartement is gelegen op de eerste verdieping van het hoofdgebouw en heeft een eigen opgang via een stenen buitentrap. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast) en tweepersoonsbedbank, slaapkamer met tweepersoonsbed, tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, twee badkamers met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen terras met zitgelegenheid.

Le Volticine (6 pers., 91 m2)

Op de begane grond bevindt zich het appartement Le Volticine. De indeling: woonkamer met keukenhoek (met gasfornuis en koelkast), slaapkamer met tweepersoonsbed en eenpersoonsbed, tweede slaapkamer met drie eenpersoonsbedden, twee badkamers met douche, bidet, toilet en wastafel, eigen terrasje met zitgelegenheid.

  • Zwembad
  • Maaltijden (twee keer per week)
  • Ontbijt mogelijk tegen bijbetaling
  • Speeltoestellen
  • Voetbalveldje
  • Verkoop eigen producten
  • Proeverijen
  • Parkeergelegenheid
  • Huisdieren niet toegestaan
  • Wasmachine
  • Fietsverhuur
  • BBQ
  • Wifi internet

Prijzen Agriturismo Roccastrada 2019

AccommodatieABCD
Il Leccio 2495580800670
La Scaletta 2550640875730
Casa Fonte 2+1600700950800
Gli Allori 2495580800670
La Meridiana 2+1495580800670
I Girasoli 4580650950750
Il Pino 4580650950750
Gli Olivi 4610690990800
Il Balchetto 4+270093012601050
Le Volticine 670093012601050

Aanvullende kosten:

  • Extra bed: € 100 per week
  • Kinderbedje: € 20 per week/€ 5 per nacht
  • Verblijf honden: € 30 per week/€ 5 per nacht
  • Ontbijtbuffet: € 8 per persoon (voor kinderen gelden afwijkende prijzen)
  • Huur zwembadhanddoek: € 2,50 per persoon

Inbegrepen in de huurprijs:

  • gas/licht/water
  • bedlinnen en handdoeken (met wekelijkse wissel, extra wissel tegen betaling mogelijk)
  • verwarming
  • eindschoonmaak

 De prijzen zijn in euro en per week. De prijs per nacht is op aanvraag. Aankomst en vertrek in het Hoogseizoen alleen op zaterdag. Buiten deze periode elke dag mogelijk met een minimumverblijf van 3 nachten.

De seizoenen in 2019:
A: 6/4-31/5, 7/9-3/11;
B: 1/6-5/7, 24/8-6/9;
C: 6/7-16/8;
D: 17/8-23/8.


Vul om een appartement bij deze agriturismo te reserveren ons Reserveringsformulier in. U krijgt dan binnen 24 uur een reactie. Wilt u alleen meer informatie hebben over deze agriturismo en/of appartementen? Neem dan contact met ons op via ons Contactformulier.