Agriturismo Terricciola

Kenmerken:

Plaats: Terricciola
Provincie: Pisa
Appartementen: 6
Capaciteit: tot 6 personen
Zwembad: ja
Internet: ja
Prijs: vanaf € 280 per week

 

 

Onder de grijze tabbladen hieronder vindt u alle informatie over deze agriturismo.
Klik bijvoorbeeld op “Accommodatie” om alle appartementen te bekijken en op “Faciliteiten” om te zien wat de agriturismo te bieden heeft.

De gemeente Terricciola is het wijncentrum van de provincie Pisa. Te midden van wijn- en olijfgaarden is aan de Strada del Vino, aan de rand van een klein dorpje, deze kleinschalige agriturismo gelegen, waar u hartelijk ontvangen wordt door Cinzia. In haar recent verbouwde boerderij bevinden zich zes appartementen en in de ruime tuin is een heerlijk zwembad met ligstoelen en een klein speeltuintje tussen de olijfbomen. Iedere dag bestaat de mogelijkheid om te ontbijten en dineren op het overdekte terras. Cinzia maakt de heerlijkste Toscaanse gerechten voor u klaar. Op deze boerderij wordt verder volop wijn geproduceerd, evenals olijfolie. Uiteraard bestaat de mogelijkheid om van deze heerlijke wijnen te proeven en een kijkje te nemen in het productieproces. In de omgeving kunt u fijn wandelen en fietsen, kuieren door kleine dorpjes en originele stadjes, zoals Terricciola, Lari en Peccioli. Wifi-internet is gratis beschikbaar rondom de boerderij. Een wasmachine staat gratis ter beschikking van de gasten, evenals twee mountainbikes. Iedere ochtend komt de bakker vers brood afleveren.

Agriturismo Terricciola is ideaal gelegen om de mooiste plekjes van Toscane te ontdekken. Door de goede centrale ligging zijn de steden Pisa, Florence, Lucca, Siena, San Gimignano en Volterra snel en makkelijk te bereiken. Ook de kust van Toscane is prima aan te rijden voor een dagje aan de zee. En vergeet vooral niet de echte Toscaanse sfeer te proeven in de kleine Middeleeuwse stadjes Terricciola en Peccioli. Een dagje kuren kunt u in het nabijgelegen Casciana Terme. Komt u met het vliegtuig? Het vliegveld van Pisa is op slechts ruim een half uur rijden van de agriturismo gelegen. Bij uw reserveringsbevestiging krijgt u van ons tips voor de omgeving.

Pisa Airport 30 km, Pisa 35, San Gimignano 40, Volterra 30, Florence 65, Lucca 50, Siena 70, kust 35, golfbaan 25.

Appartementen

Agriturismo Terricciola beschikt over vijf appartementen in het hoofdgebouw van de boerderij en één  groot appartement in het naast de boerderij gelegen gebouw. Alle appartementen zijn zeer sfeervol met terracotta vloertegels, hanenbalken of gewelfd plafond. De appartementen zijn karaktervol ingericht met alles voorhanden wat u nodig hebt tijdens uw vakantie.

Girasole (2 + 2 pers., 40 m2)

Een eigen buitentrap brengt u via het dakterras bij het appartement Girasole. Het appartement heeft een woonkamer met tweepersoonsbedbank, keukenhoek (met fornuis, magnetron en koelkast), eettafel met stoelen, televisie, een slaapkamer met tweepersoonsbed (mogelijkheid tot bijplaatsen extra bed), een badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel. Op het bij dit appartement behorende dakterras staan een tafel met stoelen, zodat u hier heerlijk kunt zitten terwijl u van het uitzicht over de heuvels geniet. Een extra eenpersoonsbed kan tegen betaling worden bijgeplaatst. Dit appartement is voorzien van airconditioning.

Agriturismo Terricciola_SMALL_01   Agriturismo Terricciola_SMALL_02   Agriturismo Terricciola_SMALL_03

Mimosa (2 pers., 36 m2)

Ook dit appartement bereikt u met een eigen (buiten)trap die u via een leuk dakterrasje bij de ingang van het appartement brengt. In het appartement is een woonkamer met keukenhoek (met fornuis, magnetron en koelkast), eettafel met stoelen, televisie, een slaapkamer met tweepersoonsbed, een badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel. Buiten beschikt dit appartement over een eigen dakterrasje met tafel en stoelen. Het appartement is voorzien van airconditioning.

??????????????????????   Agriturismo Terricciola_SMALL_06   Agriturismo Terricciola_SMALL_05

Rosa (2 + 2 pers., 45 m2)

Het appartement Rosa wordt bereikt via een eigen buitentrap en het ruime dakterras. Het appartement heeft een woonkamer met keukenhoek (met fornuis, magnetron en koelkast), eettafel met stoelen, televisie, tweepersoonsbedbank, een slaapkamer met tweepersoonsbed, een badkamer met douche, toilet, wastafel en bidet. Buiten beschikt dit appartement over een ruim dakterras met tafel en stoelen en een fraai uitzicht. Het appartement is voorzien van airconditioning. In de ruime slaapkamer kan tegen bijbetaling een eenpersoonsbed worden bijgeplaatst.

   ???????????????????????????????   Agriturismo Terricciola_SMALL_09

Abete (4 pers., 43 m2)

Dit appartement met twee slaapkamers bevindt zich op de begane grond. Het appartement heeft een woonkamer met keukenhoek (met fornuis, magnetron en koelkast), een eerste slaapkamer met stapelbed, via deze slaapkamer komt u in de tweede slaapkamer met tweepersoonsbed, een badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel. Bij dit appartement hoort buiten een eigen stuk terras met zitgelegenheid op de patio. Het appartement is voorzien van airconditioning.

Agriturismo Terricciola_SMALL_10   Agriturismo Terricciola_SMALL_12   Agriturismo Terricciola_SMALL_11

Pino (4 + 2 pers., 60 m2)

Dit appartement met twee slaapvertrekken is op de begane grond gelegen. In het appartement bevindt zich een woonkamer met keukenhoek (met fornuis, magnetron en koelkast) met authentieke schouw, eettafel met stoelen, televisie, en 2-persoonsbedbank en een afgescheiden slaapvertrek met twijfelaar dat bereikt wordt via enkele vaste traptreden, een slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed, een ruime badkamer met douche, bidet, toilet en wastafel. Het appartement heeft een eigen patio met zitgelegenheid en uitzicht op de tuin. Het appartement is voorzien van airconditioning.

Agriturismo Terricciola_SMALL_13   ??????????????????????   Agriturismo Terricciola_SMALL_15

Lelio (7  pers., 100 m2)

Dit onlangs gerenoveerde, grote appartement met drie slaapkamers is gelegen op twee verdiepingen in het naast de boerderij gelegen gebouw. In het appartement bevindt zich een woonkamer met keukenhoek (met fornuis, vaatwasser en koelkast), eettafel met stoelen, televisie, een slaapkamer met tweepersoonsbed, een tweede slaapkamer met twee eenpersoonsbedden, een derde slaapkamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed en drie badkamers (bij elke slaapkamer een badkamer) met douche, bidet, toilet en wastafel. Het appartement is voorzien van airconditioning.

        

 

  • Zwembad (mei-oktober)
  • Speeltuintje
  • Maaltijden
  • Ontbijt
  • Wifi internet
  • Verkoop eigen producten
  • Proeverijen
  • Mountainbikes (max. 2 stuks)
  • Parkeergelegenheid
  • Huisdieren toegestaan
  • Wasmachine
  • BBQ

Prijzen Agriturismo Terricciola 2019

AccommodatieLaagseizoenMiddenseizoenHoogseizoen
Girasole 2+2280399699
Mimosa 2280300570
Rosa 2+2280360630
Abete 4420525850
Pino 4+2460550950
Lelio 78001.0492.100

Aanvullende kosten:

  • verwarming (naar verbruik)
  • eindschoonmaak: € 30 voor alle appartementen behalve Lelio € 50
  • ontbijt: € 10 per persoon
  • extra bed of kinderbedje: € 30 per week
  • welkomstetentje op de avond van aankomst: € 25 per persoon

Inbegrepen in de huurprijs:

  • gas/licht/water
  • bedlinnen en handdoeken (met wekelijkse wissel, extra wissel tegen betaling mogelijk)
  • airconditioning

Prijzen zijn in euro en per week. Prijs per nacht op aanvraag. Geen vaste aankomst- en vertrekdag. Minimumverblijf in het hoogseizoen 6 nachten, in het middenseizoen 3 nachten en in het laagseizoen 2 nachten. Voor het appartement Lelio geldt altijd een minimumverblijf van 7 nachten.

Seizoenen 2019:
Laagseizoen: 1/1-12/4, 30/9- 31/12
Middenseizoen: 13/4-22/6, 25/8-29/9
Hoogseizoen: 23/6-24/8


Vul om een appartement bij deze agriturismo te reserveren ons Reserveringsformulier in. U krijgt dan binnen 24 uur een reactie. Wilt u alleen meer informatie hebben over deze agriturismo en/of appartementen? Neem dan contact met ons op via ons Contactformulier.

1 Comment

  1. Pingback: Kasteelstad Lari - tussen pasta en kersen | Reizen naar Toscane

Comments are closed.